Do zobaczenia za rok!

Za nami kolejna impreza.
W biegu głównym triumfował Andrzej Lachowski, uzyskując czas 44 minuty 35 sek., najlepsza wśród Pań okazała się Agnieszka Cader, z czasem 54 minuty 46 sek.
W marszobiegu pierwsze miejsce zajął Tomasz Kądziołka (7 minut 45 sek.), wśród Pań triumfowała Katarzyna Kalemba (9 minut 1 sek.).
Serdecznie gratulujemy! Wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach dziękujemy. Liczymy również, że spotkamy się znów za rok.

Szczegółowe wyniki dostępne są już na stronie – w dziale WYNIKI.

Wkrótce także galeria zdjęć.

bieg_t2

12 comments on “Do zobaczenia za rok!

 1. Składam gratulacje dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację XI Biegu Skotnickiego.

  Jako uczestnik biegu na 13 km jestem pełen uznania dla Państwa i pragnę wyrazić podziękowania za wysoki poziom organizacyjny i logistyczny tych zawodów.
  Szczególne słowa uznania i podziękowania kieruję do Pana Stanisława Wcisło którego praca i niezwykłe zaangażowanie przy organizacji tych zawodów wzbudziła we mnie głęboki szacunek i podziw.

  SEBASTIAN KRASNY

 2. Niestety musze Organizatorowi wrzucić łyżkę dziegciu.
  W marszobiegu w kategorii 10-16 lat zwycięzcą został Michał Karasiński, zawodnik MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski (poniżej linka do bazy danych PZLA
  http://www.domtel-sport.pl/statystykaLA/personal.php?page=profile&nr_zaw=88222&r=1&sezon_Z_L=L

  Pan Michał Karasiński ur. 1999-03-02 obecnie ma już ukończone lat 17 został sklasyfikowany w niższej kategorii wiekowej.
  Nie wiem, czy było to CELOWE działanie zawodnika, jego trenera, czy też pomyłka Organizatora, ale uważam, że takie wydarzenia nie powinny mieć miejsca.

  1. Witam!
   Zawodnik o którym Pan pisze podczas zapisów podał jako datę urodzenia 2000 rok. Nie wiem niestety która data urodzenia wpisana jest błędnie – ta u nas czy na przytoczonej przez Pana stronie.
   Dziękuję za informacje, na przyszłość postaramy się zwrócić uwagę na ten problem.
   Pozdrawiam.

   1. Dziękuje za informację.
    Dlaczego Organizator w biurze zawodów nie sprawdzał dokumentów podczas zapisów i weryfikacji zawodników ?

    1. Z mojej strony nie jestem w stanie w tej chwili odpowiedzieć, o szczegóły proszę ewentualnie pytać używając formularza kontaktowego.

     1. Marszobieg dla zawodników do lat 16 był bezpłatny.
      Brak weryfikacji był na niekorzyść Organizatora.

   2. Co do błędnie wpisanej daty, przytoczona przeze mnie strona jest rejestrem zawodników PZLA, więc raczej o pomyłkę tam zdecydowanie trudniej.

 3. Dzień dobry!
  Kiedy podacie szczegółowe wyniki w kategoriach dla dzielnicy VIII, duchowny, itp… Niestety nie mogłem zostać do końca a chciałbym poznać i te wyniki a nie tylko OPEN.
  Pozdrawiam
  Wojtek

  1. Witam! Szczegółowe wyniki są już dostępne w zakładce wyniki.
   Pozdrawiam

   1. Dziękuję.
    Teraz jak tak spoglądam na te wyniki to widzę się na podium wśród uczestników Dzielnica VIII. Czy w związku z tym mam się zgłosić po odbiór nagród (upominków) o których mowa w regulaminie?
    Pozdrawiam

    1. Panie Wojciechu osoby które zajęły miejsca 1-3 w kat. Dzielnica VIII Dębniki nagradzaliśmy statuetką.
     Może ją Pan jeszcze odebrać, po wcześniejszym ustaleniu terminu z p. Stanisławem Wcisło (tel. 506-824-979).
     Pozdrawiam

Comments are closed.